دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پرید؟!!!!!

در اوایل اردیبهشت ماه 1391 خبری نوید بخش مردم ایرانشهر را خوشحال و شادمان نمود ، خبر راه اندازی و افتتاح دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با سرپرستی دکنر معیین بود .

سابقه مدیریت دکتر معین در چابهار و زابل بسیار درخشان و کارا بود .

جلسه با حضور آقای محمد علی محقق معاون آموزشی وزارت بهداشت  و جمعی از مسوولین و مردم خوشحال ایرانشهر برگزار شد و جالب اینکه این مهم را هر کسی به نام خود تمام نمود و در سایت های از پیگیری های منتخب مردم !!! ( سعید اربابی ) در راه اندازی دانشگاه نام بردند . اما معاون وزیر به همراه دهقانی نماینده ایرانشهر در جلسه حضور داشت .

اما مهم سخن این است که چرا در کمتر از یک ماه زمزمه هایی از منحل شدن دانشگاه به گوش می رسد؟ اگر قرار است دانشگاه باشد و سرپرستی ، چرا فردا شنبه 30 اردیبهشت دکتر زرین مدیر شبکه بهداشت و درمان در جلسه ایی جای خود را به دکتر هاشمزهی ریاست بیمارستان ایران خواهد داد ؟ واگر قرار است دانشگاهی در کار نباشد چرا با احساسات مردم بازی شد و چرا دولت نتوانست حرف و سخن خود را به کرسی نشاند ؟

سنگ اندازی ها از چه ناحیه ایی صورت گرفته که چنین کمتر از یک ماه سخن ها بازگشته است !!!!!؟

با توجه به وسعت شهرستان ایرانشهر و شهرستان های همجوار که امور پزشکی آنان نیز در ایرانشهر انجام خواهد گرفت آیا به سخره گرفته شدن مردم جایز است ؟

 

+ نوشته شده در جمعه ۱۳۹۱/۰۲/۲۹ساعت ۱۲:۲۶ بعد از ظهر توسط اشکان اروند |